Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD. şirket Profili

şirket Profili

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD.LED ekran ve LED aydınlatma ürünlerinde profesyonel olan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Tasarım, geliştirme, üretim, pazarlama ve servis sonrası kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

 

Firmamız 8 yılı aşkın süredir uzman, rafine, keskin tekniklere sahip seçkinlere sahiptir, LED ürünlerini derinlemesine bilirler ve LED kariyerini ısrarla sürdürürler.Düşünüyoruz ki "Önce kalite, en üst düzeyde hizmet Yönetim fikrimiz olarak, dünyadaki tüm müşterilere iyi hizmet vermek için sıkı kalite kontrolleri yapmak.

 

Esson ürünleri SAA, TUV, UL, FCC, CE, RoHS vb. Tarafından sertifikalandırılmıştır.Ürünlerimizi dünya çapında birçok pazara sattık ve iyi kanallar kurduk.Ürünlerimiz yaygın olarak büyük ve orta ölçekli işletmelerde ve spor, trafik, finans, vatandaşlık, reklam, enerji ve benzeri hükümette kullanılmaktadır. OEM ve ODM açıktır.

 

Şu anda firmamız, pazar potansiyeline sahip yeni ürünleri geliştirmek ve araştırmak için uluslararası pazarlara yönelmekte, opto-elektroniği t ekolojik yeniliklerle yönlendirmektedir.Yerli ve yabancı tüccarların, daha fazla ve en kaliteli ürünleri tedarik etmek için içtenlikle işbirliği yapmak için ürünlerimizle ilgili önerilerde bulunmasını memnuniyetle karşılıyoruz.

 

Güveniniz ve işbirliğinizle ikimizi de daha iyi, daha hızlı ve daha güçlü kılmayı dört gözle bekliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Biz Kimiz

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD. bazı iştirakler / fabrikalar ile tüm işletme grubu olarak anonim holding olan bir şirkettir.Başlıca ürünlerimiz:

Açık ve Kapalı Sabit LED Ekran
Açık ve Kapalı Kiralık LED Ekran
Şeffaf LED Ekran
Küçük Pitch LED Ekran
Yaratıcı Özelleştirilmiş LED Ekran

Çin'in önde gelen LED Ekran üreticisi

Ürünlerin çoğu için Fikri Mülkiyet Haklarına Sahip Olma

OEM ve ODM iş işbirliğini benimseyin

Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD. şirket Profili Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD. şirket Profili Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD. şirket Profili
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : OEM

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 5000000-10000000

İhracat p.c : 50% - 60%